Öğrenci Aldığı Notu Beğenmeyince Öğretmene Saldırdı

0

Öğrencilerin karne günü yaklaşmasıyla birlikte heyecanın artmasının yanı sıra akıl almaz olaylar da yaşanmaya başladı. Öğretmeninin okuduğu karne notunu beğenmeyen bir öğrenci öğretmenini darp etti.

Öğretmenine Tekme Attı

Akıl almaz olay Denizli’de meydana geldi. Öğrencilerin karne gününün yaklaşması sebebiyle edebiyat öğretmeni D.Ç, öğrencilerin karnelerinde görecekleri notları sınıfta öğrencilere okuyordu. Bu sırada bir öğrenci notunu beğenmedi ve öğrenci ile öğretmen arasında sözlü tartışma başladı. Öğrenci, öğretmeninin kendisine olması gerekenden az not verdiğini düşünüyordu. Çıkan tartışma kısa süre sonra hararetlendi ve öğrenci M.G. öğretmenine saldırdı.

Öğrenci ile öğretmen arasında çıkan not kavgasında, öğrenci M.G., öğretmenine tekme attı. Öğrencinin attığı tekmeler öğretmeninin karın ve bacaklarına isabet ederken, kavgayı sınıfta bulunan diğer öğrenciler zorlukla ayırdı. Arkadaşları tarafından dışarı çıkarılan saldırgan öğrenci güçlükle sakinleştirildi. Darp edilen öğretmen durumu derhal okul yönetimine bildirdi. Okul yönetimi de polisi durumdan haberdar etti. Darp raporu alan öğretmen karakola başvurarak öğrencisinden şikayetçi oldu. Öğretmenin şikayeti üzerine, öğretmenini darp eden öğrenci polis tarafından gözaltına alındı. Öğretmenini darp eden öğrencinin, alınan ifadesinin ardından salıverildiği öğrenildi.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.