Baba ve Oğlunu Öldürüp Ülkeyi Terk Etti

0

Korkunç olay Batman’da meydana geldi. Bir kişi aynı evde beraber kaldıkları baba ve engelli oğlunu canice öldürdü ve kaçak yollardan ülkeyi terk etti.

Batman’da yaşanan korkunç olayın detayları ortaya çıktı. Afgan vatandaşı oldukları öğrenilen baba ve engelli oğlunun canice katledildiği olaya ilişkin elde edilen yeni bilgiler akıllara durgunluk verecek cinsten. Geçtiğimiz günlerde polis ekipleri harap halde bir binada başı gövdesinden kesilerek ayrılmış bir ceset bulmuştu. Bir kaç gün sonra bu binanın yanında yıkık halde bulunan evin içerisinde de bir çuvala konulmuş, yine aynı şekilde başı gövdesinden ayrılmış bir çocuk cesedi bulundu.

Başları gövdesinden kesilerek ayrılan ve cani bir cinayete kurban gittikleri anlaşılan baba ve engelli oğlunun cinayetini aydınlatmak için polis tarafından özel bir ekip kuruldu. Polis ekipleri araştırmalarını derinleştirdiğinde akıllara durgunluk verecek detaylarla karşılaştı. Baba ve oğlunun yaklaşık üç ay önce öldürüldükleri ve cesetlerinin çürümek üzere olduğunu gören ekipler, cinayet zamanına dair incelemeler yapmaya başladı. Edinilen bilgilere göre baba ve oğlu, aynı evde başka bir Afgan vatandaşıyla beraber kalıyordu. Bu yönde yapılan araştırmalar sonucu, baba ve oğlunun evde beraber kaldıkları kişinin de cinayet zamanında yani yaklaşık üç ay önce evi terk ettiği bilgisine erişildi. Yapılan araştırmalarda bu kişinin Seyit El Hüseyn olduğu öğrenildi. Biri engelli bir çocuk olmak üzere iki kişinin katili olduğu düşünülen zanlının kaçak yollardan ülkeyi terk ederek İran’a kaçtığı edinilen bilgiler arasında.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.